www.EKOPASJA.pl

O PASJOTECE

Portal ma charakter informacyjny i niezależny. Materiały, które na nim znajdziesz, opierają się na zasadach lekkiej stopy. Promujemy ideę zrównoważonego rozwoju, odwołującą się nie tylko do ekologii, ale też świadomej konsumpcji i działań społecznych. Staramy się prezentować innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pozwalają ograniczać degradację środowiska naturalnego. Poszukujemy nowych trendów w designie i sztuce, które promują odpowiedzialny styl życia. Zależy nam na propagowaniu zachowań aktywizujących ludzi i pomagających w rozwoju wspólnot lokalnych. Zbieramy też pomysły na oryginalne sposoby spędzania czasu wolnego.

Przyślij swój materiał

Zajmujesz się jakąś interesującą sprawą, masz hobby godne uwagi, coś cię wkurza lub po prostu odkryłeś interesujące miejsce w sieci? Napisz o tym i prześlij do nas na adres: poczta@pasjoteka.pl . Chętnie zamieścimy twój artykuł.


AKTYWISTA

Ciężko Ci usiedzieć w miejscu, lubisz się zaangażować w sprawę, a do tego wiesz, co dzieje się to tu, to tam? Opisz, lub w ciekawy sposób udokumentuj akcje, wydarzenia, działalność jakiejś instytucji… Zaktywizuj nas!

PASJONAT

Masz najlepsze hobby na świecie? Zaraź pasją innych!

PIEWCA

Jeżeli w Twojej okolicy dzieje się coś, co zasługuje na uwagę, lub jeździsz po świecie i uważasz, że pewne rozwiązania powinny być przeniesione na polski grunt, to podziel się tą informacją z innymi. A może sam zrobiłeś coś i z zachwytu wyjść nie możesz… Mamy nadzieję, że i nas sprawa ta pochłonie!

KRYTYKANT

„Bez sensu” – Jeżeli to jest jedno z Twoich ulubionych stwierdzeń, to znaczy, że dobrze trafiłeś. Wrzuć do teki tekst, lub dokumentacje tego, co Cię wyprowadza z równowagi, albo wydaje Ci się głupie. Pamiętaj jednak o tym, żeby to, co podeślesz było przeciwstawne do zasad lekkiej stopy . Liczymy na oryginalne podejście do tematu.

ŁOWCA

Nie jesteś zbyt wylewny, ale drzemie w Tobie zmysł rywalizacji? Lubisz zamulać przed kompem i wpadasz na ciekawe linki? Wykorzystaj to i podziel się swoimi wykopami z innymi. Podsyłaj to, co wyłowiłeś w sieci, koniecznie dodaj do tego swój krótki komentarz.

* szota.biz
© PasjoTeka / EkoPasja 2009 / 2012